Kontakty

Zde se dozvíte vše podstatné o nás a našich hodnotách.

 

Jsme rodinná firma, která přináší do světa wellness produktů a vybavení nový zbůsob využití parafínu a zábalové terapie. Parafínové pláty ParaffinWax Vám umožní rozšířit nabídku procedur Vašeho wellness centra, či masérského salónu. 

Díky jednoduchosti použití a efektivnímu využití parafínu si naše jednorázové parafínové zábaly oblíbilo mnoho lázeňských domů a wellness center. Mezi něž patří například Lázně Velké Losiny nebo Lázně Slatinice. 

Jednorázovým parafínovým plátům věří desítky lázní a wellness center. Přidejte se k nim a nabídněte svým zákazníkům nový prožitěk ze zábalové a aromaterapie. Nabídku jednorázových parafínových zábalů naleznete v našem obchodě.

 

Kdo stojí za výrobou a prodejem parafínových plátů? 

Mgr. Kateřina Sovová                                                                                                                                   

Email: info@lazneolomouc.cz

Tel: 775155192

Adresa: Lázně Olomouc, Hlušovická 9, Olomouc, 77200   

 

Vážení zákazníci,IMG_0137

Jednorázové parafínové zábaly jsme uvedli na český a slovenský trh v roce 2011. Jelikož se jedná o revoluční novinku ve využití parafínu při zábalových terapií nechali jsme si tento produkt patentovat. 

Jsem ráda, že mohu poskytovat našim zákazníkům kvalitní produkt, který je velice efektivní a má spousty výhod, jak pro wellness centrum, tak i pro koncového klienta. O těchto výhodách si přečte více v sekci Novinky.

Stále rozšiřujeme naší produktovou řadu a vytváříme nové kombinace vůní a esencí, které přidáváme do jednorázových parafínových zábalů ParaffinWax. 

 

Ráda bych Vám jménem společnosti Lázně Olomouc s.r.o. poděkovala za důvěru v parafínové zábaly ParaffinWax.

 

Mgr. Kateřina Sovová

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení