Kontakty

Zde se dozvíte vše podstatné o nás a našich hodnotách.

 

Jsme rodinná firma, která přináší do světa wellness produktů a vybavení nový zbůsob využití parafínu a zábalové terapie. Parafínové pláty ParaffinWax Vám umožní rozšířit nabídku procedur Vašeho wellness centra, či masérského salónu. 

Díky jednoduchosti použití a efektivnímu využití parafínu si naše jednorázové parafínové zábaly oblíbilo mnoho lázeňských domů a wellness center. Mezi něž patří například Lázně Velké Losiny nebo Lázně Slatinice. 

Jednorázovým parafínovým plátům věří desítky lázní a wellness center. Přidejte se k nim a nabídněte svým zákazníkům nový prožitěk ze zábalové a aromaterapie. Nabídku jednorázových parafínových zábalů naleznete v našem obchodě.

 

Kdo stojí za výrobou a prodejem parafínových plátů? 

Mgr. Kateřina Sovová                                                                                                                                   

Email: info@lazneolomouc.cz

Tel: 775155192

Adresa: Lázně Olomouc, Hlušovická 9, Olomouc, 77200   

 

Vážení zákazníci,IMG_0137

Jednorázové parafínové zábaly jsme uvedli na český a slovenský trh v roce 2011. Jelikož se jedná o revoluční novinku ve využití parafínu při zábalových terapií nechali jsme si tento produkt patentovat. 

Jsem ráda, že mohu poskytovat našim zákazníkům kvalitní produkt, který je velice efektivní a má spousty výhod, jak pro wellness centrum, tak i pro koncového klienta. O těchto výhodách si přečte více v sekci Novinky.

Stále rozšiřujeme naší produktovou řadu a vytváříme nové kombinace vůní a esencí, které přidáváme do jednorázových parafínových zábalů ParaffinWax. 

 

Ráda bych Vám jménem společnosti Lázně Olomouc s.r.o. poděkovala za důvěru v parafínové zábaly ParaffinWax.

 

Mgr. Kateřina Sovová

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu